Menu Screen Reader

Menu Utilidades

Elegir Idioma

  • Imprimir
  • Contactar

Buscador

9

ORIENTACIÓN AL USUARIO

  • Imprimir

Corporaciķ Municipal


:: Organigrama corporació municipal.

Alcalde  

Sr. D. Robert Raga Gadea.

Àrees: Alcaldia. Innovació, Planificació estratègica i grans projectes i cooperació nacional i internacional.

Correu electrònic: rraga@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Robert Raga (id: 11613) psoe76x38 (id: 1967)

 

Regidors

 

Sra. Dª. Teresa Pozuelo Martín.
Àrees: Urbanisme, Vivenda, Obra Pública, Àrees Industrials i Cementeri.

Correu electrònictpozuelo@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Teresa Pozuelo (id: 11611) psoe76x38 (id: 1967)

Sr. D. Jose Luis Ramos March.
Àrees: Agenda 2030, Emergència climàtica, Fons Europeus, Integritat, Agricultura, Activitats i Edificis públics.

Correu electrònic: jlramos@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Jose Luis Ramos (id: 11622) psoe76x38 (id: 1967)

Sr. D. José Ángel Hernández Carrizosa.
Àrees: Administració i Serveis Generals, Compra Pública, Recursos Humans, Finances públiques i recaptació, Foment econòmic, Ocupació i Emprenedoria, i Comerç.

Correu electrònic: jahernandez@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 José Angel Hernández (id: 11624) psoe76x38 (id: 1967)

Sra. Dª. Eva Lara Catalá.
Àrees: Educació, Infància i Adolescència i Memòria Històrica.

Correu electrònic: elara@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Eva Lara (id: 11627) psoe76x38 (id: 1967)
Sr. D. Rafael Gómez Sánchez.
Àrees: Serveis públics municipals, Urbanitzacions, barris i disseminats, Mobilitat i Esports.
Correu electrònic: rgomez@ribarroja.es 
 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  
 Rafa Gómez (id: 11615) psoe76x38 (id: 1967)

Sra. Dª. María Esther Gómez Laredo.
Àrees: Participació i transparència, Atenció a la ciutadania, Turisme i patrimoni històric, Promoció de la Salut i Infraestructures sanitàries.

Correu electrònic: egomez@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Esther Gómez (id: 11610) psoe76x38 (id: 1967)

Sr. D. José Manuel Vila Oltra.
Àrees: Art i Cultura.

Correu electrònic: jmvila@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Jose Manuel Vila (id: 11620) psoe76x38 (id: 1967)

Sr. D. Raquel Pamblanco Paredes.
Àrees: Seguretat i emergències, Igualtat, Comunicació i informació, Protocol i Benestar Animal.

Correu electrònic: rpamblanco@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Raquel Pamblanco (id: 11614) psoe76x38 (id: 1967)

Sr. D. Alfredo Pla Gimenez.

Àrees: Falles, Festes i Tradicions.

Correu electrònic: apla@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Fredi (id: 11626) psoe76x38 (id: 1967)

Sr. D. David Barbancho Martínez.

Àrees: Acció social i polítiques inclusives, Majors, Joventut i Serveis Jurídics.

Correu electrònic: dbarbancho@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 David Barbancho (id: 11609) psoe76x38 (id: 1967)

Sr. D. Alberto Gimeno Calvo.

Correu electrònic: popularesribarroja@gmail.com 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Alberto Gimeno (id: 11630) Logo PP (id: 9886)

Sra. Dª. Soraya Trejo Delgado.

Correu electrònic: popularesribarroja@gmail.com 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Soraya Trejo (id: 11612) Logo PP (id: 9886)

Sra. Dª. María José Pradas Ramo.

Correu electrònic: mjpradas@ppribarroja.com 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Maria José Pradas (id: 11618)  Logo PP (id: 9886)

Sr. D. Salvador Evaristo Ferrer Cortina.

Correu electrònic: salva@sfadministradores.com 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Salva Ferrer (id: 11631) Logo PP (id: 9886)

Sr. D. Laura Guzman Bruno.

Correu electrònic: lguzman@ppribarroja.com 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Laura guzman (id: 11619) Logo PP (id: 9886)

Sr. D. Juan Boix Martínez.

Correu electrònic: popularesribarroja@gmail.com 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Juan Boix (id: 11608) Logo PP (id: 9886)

Sra. Dª. Paula Navarro Sanfeliu.

Correu electrònic: popularesribarroja@gmail.com 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Paula Navarro (id: 11617) Logo PP (id: 9886)

Sr. D. José Luis Fernández Santamaria.

Correu electrònic: jlsantamaria08@gmail.com 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 José Luis Fernández (id: 11623) Logo Vox (id: 10576)

Sr. D. José Manuel Gallardo Martínez.

Correu electrònic: jmgallardo@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 José Manuel Gallardo (id: 11621) (id: 11569)

Sr. D. Rafael Folgado Navarro.

Correu electrònic: rfolgado@ribarroja.es 

 CV (id: 11755) Agenda (id: 11756)  

 Rafa Folgado (id: 11632) compromis76x38 (id: 1970)